Image default
Akcji

Chornobyl Liquidators Pobierz za darmo

Gry, w których gracz eksploruje opuszczone fabryki to dziesiątki groszy, Chornobyl Liquidators miesza w sobie coś, co można zobaczyć w grach. Ta prowadzi gracza przez następstwa jednego z najbardziej niszczycielskich obrażeń w dzisiejszych informacjach, a niepokojące otoczenie pochodzi z tego, że staje się realistyczne.

Chornobyl Liquidators PC

Jeden z elementów horroru Chornobyl Liquidators

W 1972 roku, w pobliżu metropolii Prypeć, rozpoczęła się produkcja w Czarnobylskiej Elektrowni Jądrowej. Ten nowy obiekt jest prawdopodobnie domem dla 4 reaktorów jądrowych, z których każdy został uruchomiony po zakończeniu tworzenia. Do 1982 roku cała elektrownia zaczęła działać.

Zamiast ustabilizować się, systemy reaktorów przeciążyły się, wywołując pożary i duże eksplozje, ponieważ środek reaktora przegrzał się i stopił przez izolację, co jest znane jako stopienie reaktora. Pomiędzy pożarami i eksplozjami, duża ilość radioaktywnego materiału została uwolniona do sąsiednich regionów, pozostawiając je obecnie niebezpiecznie zainfekowane.

Chornobyl Liquidators PC

O tej grze

Chornobyl Liquidators PC to niezależny horror mentalny z trybem narracji. Rozgrywająca się w Nowym Orleanie lat dziewięćdziesiątych historia podąża za Jackiem, patologiem w średnim wieku, którego życie zmieniło się na gorsze po niepublicznej tragedii. Spodziewaj się sekcji zwłok i bitew z wewnętrznymi demonami Jacka.

Aby oszczędzić ci tej katastrofy

Spuszczenie wody będzie łatwym czynnikiem: wszystko, co musieli zrobić, to obrócić sześć zaworów umieszczonych w pewnym miejscu kompleksu, a automatyczne systemy mogą się zrelaksować. Trudnym elementem może być wykonanie tych zaworów, ponieważ wyjątkowe stopienie wyłoniło się jako różnorodność konstrukcji w śmiertelną pułapkę z basenami z zakażoną wodą.

Mówiąc o zagrożeniach

Kontrolując jednego technika na raz, poprowadzisz go przez wrak w nadziei na odprowadzenie wody, zanim ulegnie promieniowaniu lub innym zagrożeniom. Aby pomóc im w nawigacji, każdy z nich ma przy sobie licznik Geigera i latarkę, chociaż latarki bez problemu ulegają zwarciu w regionach o dużej ilości promieniowania.

Nie oznacza to jednak, że można zrezygnować z ochrony: praktycznie nie ma problemu ze szczotkowaniem w starciu ze stopionymi cząsteczkami, zwłaszcza w ciemnych regionach. Jedynym wyjątkiem jest niesławna Stopa Słonia, stos stopionej benzyny jądrowej i wyjątkowych materiałów, które powstały po początkowych wybuchach.

Chornobyl Liquidators za darmo

Masz jedną szansę

Wiele gier wideo funkcjonuje jako permadeath. Odnosi się to do sytuacji, w których postacie są gubione przez cały czas, gdy są zabijane, jednak zwykle gracz może kontynuować grę. Podczas gdy poległe postacie są całkowicie zagubione w tym przedsięwzięciu, stara się to być praktyczne poprzez powstrzymanie cię przed kontynuowaniem gry po zakończeniu gry.

Ale tak zabójczy, jak ten blob, jest drugim najbardziej niestabilnym aspektem w tej grze Chornobyl Liquidators Za Darmo. Zanieczyszczona woda stanowi znacznie większe zagrożenie podczas ćwiczeń. Ponieważ każdy ma na sobie ciężki sprzęt, aby chronić się przed narażeniem na promieniowanie, jest on zbyt obciążony, co pozwala na pływanie.

Chornobyl Liquidators Minimalne wymagania systemowe

  • Pamięć: 8 GB
  • Karta graficzna: AMD Radeon R9 280X / Nvidia GeForce GTX 1050 Ti
  • PROCESOR: AMD Ryzen 3 1200 / Intel Core i5-6600K
  • Rozmiar pliku: 40 GB
  • System operacyjny: Windows 10

Chornobyl Liquidators Zalecane wymagania systemowe

  • Pamięć: 16 GB
  • Karta graficzna: AMD Radeon RX 5600XT / Nvidia GeForce GTX 1070
  • PROCESOR: AMD Ryzen 7 1700X / Intel Core i7-8700K
  • Rozmiar pliku: 40 GB
  • System operacyjny: Windows 10
Marcin Sobieraj

Jestem pasjonatem gier. I uwielbiam o nich pisać. Robię to od wielu lat i nie wyobrażam sobie lepszego miejsca, w którym mógłbym dać upust swoim instynktom, niż tutaj, w pobierajgry.com. I będę to robił tak długo, jak ludzie, którzy nas czytają, będą nam ufać.

Related posts

HELLDIVERS 2 Pobierz za darmo pełna wersje gry PL

Marcin Sobieraj

Homeworld 3 Pobierz za darmo pełna wersje gry PL

Marcin Sobieraj

GTA 5 Pobierz za darmo pełna wersje gry PL

Marcin Sobieraj

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy