Image default
Akcji

Senuas Saga Hellblade II Pobierz za darmo pełna wersje gry PL

Senuas Saga Hellblade II Pobierz za darmo zadebiutuje na konsolach Xbox i komputerach PC 21 maja, a wspomnieć. Podsycany mitami nordyckimi epos akcji będzie świadkiem powrotu naszej bohaterki w sequelu, który jest budowany w Unreal Engine 5 dla optymalnej atmosfery mrocznej bajki. Deweloper Ninja Theory ujawnił swoją zgodność z Hellblade: Senua’s Sacrifice w 2019 roku, stale ujawniając coraz więcej informacji na temat tego, co możemy założyć w Hellblade 2.

Senuas Saga Hellblade II Pobierz za darmo pełna wersje gry PL

Senuas Saga Hellblade II za darmo

Momenty zapowiedzi

Ninja Theory udostępniło wydłużony, sześciominutowy zwiastun Senuas Saga Hellblade II pobierz. Udostępnione zdjęcia są sugestywne i potężne, pokazując główną grupę Senui próbującą i wszystko na to wskazuje nieudaną próbę zwabienia giganta. Równie zapierający dech w piersiach i przerażający jest plan podpalenia i przebicia włócznią wielkiej postaci, która pełznie w kierunku Senui, waląc i przeżuwając jej organizację. Mamy powrót kilku znajomych czynników z Hellblade, w maksymalnym stopniu szeptane głosy wirujące wewnątrz głowy Senui.

Senuas Saga Hellblade II PC

Nowe zdolności dla Senui

Mój ulubiony pochodzi z wyjątkowo przejmującej sekundy w zapowiedzi, kiedy Senua przypomniała sobie o swoim domu z dzieciństwa, wysyłając swoje myśli z powrotem do tego obszaru. Tam przypomniała sobie i odzyskała małe odbicie, na którym skupiała się jako młodsza kobieta. Wracając do istniejącej rzeczywistości, Senua odblokowała możliwość zastosowania repliki do rozpoznania, tymczasowo spowalniając wrogów na tyle długo, aby wylądować pełną mieszanką ataków. Senua musi oceniać przepływ, co oznacza, że nigdy nie stała się kulą u nogi w całym podglądzie.

Gatunek mrocznego fantasy

Niemniej jednak Senua powinna rozwiązywać zagadki środowiskowe, aby rozwijać się w świecie, przeszukując natychmiastowy obszar w poszukiwaniu punktów orientacyjnych, które przypominają jej kształt pozytywnych run, aby pozbyć się magicznych granic lub zauważając style na zboczu góry, które wskazują na tajemnicze przejścia. Moim faworytem są twarze wystające ze skał, które w psychozie Senui przekonują ją, że są ludzką twarzą. Jeśli je taktuje i koncentruje się na twarzy, domyśla się, że jej myśli malują wzór, który nie zawsze jest pewny, ujawniając tunel, przez który będzie postępować.

Senuas Saga Hellblade II

Jakość wykonania

Wirtualny sobowtór Meliny Juergens stworzony przez Ninja Theory jest znakomity, co jest wynikiem znacznych skanów anatomii i twarzy, a dodatkowo nadano mu życia dzięki decyzji studia o zamówieniu fizycznych, dokładnych kostiumów z epoki dla Senuas Saga Hellblade II za darmo i dominującej bryły. Stworzenie tych rzeczy w rzeczywistości wymaga więcej wysiłku, reżysera lub reżysera, ale miejmy nadzieję, że sprawi, że będzie to bardziej realne dla gracza. Studio odniosło sukces na tym froncie, mimo że przez lata przyniosło to Juergensowi kilka niedogodności.

Jak pobrać i zainstalować Senuas Saga Hellblade II na PC?

  1. Kliknij przycisk Download.
  2. Zostaniesz przekierowany do instalatora gry.
  3. Postępuj zgodnie z instrukcjami podczas instalacji.
  4. Po zakończeniu instalacji gry. Na pulpicie zostanie utworzony skrót.
  5. Możesz teraz uruchomić grę na PC.

Wymagania Systemowe Gry.

Minimalne wymagania sprzętowe na PC:

  • Karta graficzna: Nvidia GTX 1070 | AMD RX 5700 | Intel Arc A580
  • Procesor: Intel i5-8400 | AMD Ryzen 5 2600
  • PAMIĘĆ RAM: 16 GB RAM
  • Rozmiar pliku: 70 GB
  • System operacyjny: Windows 7 64 Bit
Marcin Sobieraj

Jestem pasjonatem gier. I uwielbiam o nich pisać. Robię to od wielu lat i nie wyobrażam sobie lepszego miejsca, w którym mógłbym dać upust swoim instynktom, niż tutaj, w pobierajgry.com. I będę to robił tak długo, jak ludzie, którzy nas czytają, będą nam ufać.

Related posts

Suicide Squad Kill The Justice League Pobierz za darmo pełna wersje gry PL

Marcin Sobieraj

Avatar Frontiers of Pandora Pobierz za darmo pełna wersje gry PL

Marcin Sobieraj

GTA 5 Pobierz za darmo pełna wersje gry PL

Marcin Sobieraj

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy