Image default
SportoweSymulacyjne

F1 24 Pobierz za darmo pełna wersje gry PL

Wraz z pełnym rozkwitem sezonu F1 24 Pobierz, stało się nieuniknione, że zupełnie nowy sport może być zgodny. Teraz, po szanowanym potwierdzeniu F1 24 na początku tego roku, mamy nasz pierwszy zwiastun i datę premiery. Ten ostatni szczegół podkreśla ulepszonych kierowców i tory, które sprawiają, że F1 24 jest bardziej autentyczny.

F1 24 Pobierz za darmo

F1 24

Prognoza ocen kierowców

Wraz z rozpoczęciem sezonu Formuły 1 w 2024 roku, stało się nieuniknione, że zupełnie nowy sport może być zgodny. Teraz, po szanowanym potwierdzeniu F1 24 na początku tego roku, mamy nasz pierwszy zwiastun i datę premiery. To ostatnie głębokie nurkowanie podkreśla ulepszonych kierowców i tory, które sprawiają, że F1 24 jest wyjątkowo autentyczny.

F1 24 PC

Zestaw do wymiany w F1 24

Codemasters zapewniło Silverstone, Spa, Katarowi i Arabii Saudyjskiej bardzo pożądany remont, podczas gdy twoi ulubieni kierowcy będą wyglądać bardziej sensownie, aby ukończyć renderowanie włosów i zaawansowane pory i cienie skóry i oczu. Dzięki temu F1 24 za darmo ukaże się dokładnie pomiędzy Grand Prix Monako i Kanady, dając graczom większe szanse na nadążenie za prawdziwym kalendarzem.

Nowy silnik

Tak będzie wyglądać F1 24 na PC. Tryb kariery w F1 24, po raz pierwszy w serii, pozwoli graczom rozegrać swoją karierę w F1 jako jeden z 20 obecnych kierowców na torze. Oprócz wyboru obecnego kierowcy F1, gracze mogą również rozpocząć swoją karierę jako jeden z wschodzących kierowców F2, a nawet zachować dziedzictwo swojego bohatera F1, ścigając się jako jedna z mitycznych ikon F1.

Ukończenie celów kontraktowych wraz z załogą może zostać nagrodzone większą liczbą preferencji w załodze, nawet jeśli porażka powinna sprawić, że kolega z zespołu wygra alternatywnie. Doprowadzi to do ulepszenia bolidu, prawdopodobnie tworząc samochód znacznie mniej dostosowany do twojego stylu jazdy. Jest to dodatek do możliwości stworzenia osobistej siły napędowej, aby zbudować dziedzictwo od podstaw.

F1 24 za darmo

Nadchodzący sezon

Jest to odpowiednia przygoda, zanim gracze rozpoczną pełną karierę w kalendarzu 24 wyścigów. Wraz z przebudowanym trybem zawodowym, F1 World został również rozszerzony o nowy tryb Fanzones. Dzięki niemu gracze mogą dołączyć do swojej ulubionej ekipy i siły napędowej w sezonach Podium Pass, rywalizując w ograniczonych czasowo ligach z konkurencyjnymi grupami.

Jak pobrać i zainstalować F1 24 na PC?

  1. Kliknij przycisk Download.
  2. Zostaniesz przekierowany do instalatora gry.
  3. Postępuj zgodnie z instrukcjami podczas instalacji.
  4. Po zakończeniu instalacji gry. Na pulpicie zostanie utworzony skrót.
  5. Możesz teraz uruchomić grę na PC.

Wymagania Systemowe Gry.

Minimalne wymagania sprzętowe na PC:

  • Karta graficzna: NVIDIA GTX 1060 (6GB) | AMD RX 480 (8GB)
  • Procesor: Intel Core i3-2130 | Core i5-9600k (VR) | AMD FX 4300 | Ryzen 5 2600X (VR)
  • PAMIĘĆ RAM: 8 GB RAM
  • Rozmiar pliku: 100 GB
  • System operacyjny: Windows 10 Home 64 Bit | Windows 11
Marcin Sobieraj

Jestem pasjonatem gier. I uwielbiam o nich pisać. Robię to od wielu lat i nie wyobrażam sobie lepszego miejsca, w którym mógłbym dać upust swoim instynktom, niż tutaj, w pobierajgry.com. I będę to robił tak długo, jak ludzie, którzy nas czytają, będą nam ufać.

Related posts

Electrician Simulator Pobierz za darmo pełna wersje gry PL

Marcin Sobieraj

MotoGP 24 Pobierz za darmo pełna wersje gry PL

Marcin Sobieraj

1 comment

matrix001 May 16, 2024 at 12:00 pm

wszystko legancko dziala

Reply

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy