Image default
StrategicznePrzygodowe

Dune Spice Wars Pobierz za darmo

Shiro Games stąpa po uświęconej podłodze ze swoim współczesnym tytułem Dune Spice Wars i studio wydaje się to rozumieć. Niedawna wersja 1.0 ma jednak pewne bolączki po roku wczesnego dostępu, ale jasne jest, że Spice Wars zostało rozwinięte z czystą żarliwością i doświadczeniem w tym przedsięwzięciu.

Dune Spice Wars PC

Policzki w piasku

Dune Spice Wars Pobierz na PC to sport 4X, rozgrywany całkowicie w czasie rzeczywistym, osadzony w opozycji do powieści Herberta. Podczas gdy gra rzeczywiście wykorzystuje tytuły 4X, takie jak Civilization 6, jako ramy, masowanie tego samego sformułowania w RTS o smaku uniwersum Dune daje Spice Wars obszar.

Każda frakcja działa w oparciu o identyczne podstawowe standardy, ale ma kilka szczególnych zmarszczek, które nadają im specyficzny styl gry. Przykładowo, Dom Atrydów nie może plądrować osad, ale może je pokojowo anektować.

Dune Spice Wars PC

Ekscytujące Dune Spice Wars

Fremeni nie podlegają jednakowym karom za niepłacenie zawsze obecnego podatku korzennego Imperatora. Standardowy tryb gry, Bitwa o Arrakis, jest uzupełniony przez przedłużający się Pojedynek Kanly i dłuższą Kampanię Podboju. Rozgrywka może być wystarczająco znajoma dla doświadczonych graczy z gatunku 4X.

Surowe środowisko Dune Spice Wars działa na twoją metodę, urządzenia pogarszają się, gdy zbyt długo znajdują się poza twoim terytorium, co ma wpływ na ograniczenie pośpiechu jako wykonalnej metody. Losowy wygląd burz piaskowych i piaskownic może również skutecznie zamknąć operacje w dużych regionach mapy.

Trochę barwnej opowieści

Rozbudowa, podbój i nauka w czasie rzeczywistym mogą dodatkowo wydawać się przytłaczające, jednak ruch na mapie odbywa się w spokojnym tempie i można go wstrzymać w dowolnym momencie. Sprawy mogą jednak czasami stać się chaotyczne, zazwyczaj gdy próbujesz walczyć z wojnami na kilku frontach.

Przez mnóstwo planet

Twoje gadżety dystansowe mają okropny zwyczaj prowadzenia walki wręcz, podczas gdy twoje gadżety do walki wręcz będą ścigać wroga na jego własnym terytorium z funkcji ochronnej. Oprócz okazjonalnej nieudolności twoich urządzeń, jeszcze bardziej frustrująca jest próba ustalenia, dlaczego przegrałeś.

Otrzymujesz statystyki dla wszystkich swoich urządzeń, jednak liczbom tym brakuje przejrzystości i kontekstu. W przeciwieństwie do rekreacji Civ, która daje dogłębną ocenę i podział matematyki, nie może powiedzieć, dlaczego posiadanie jednostki z dodatkowym pancerzem jest właściwe lub jaki wpływ ma opłata za ogień na ostateczne wyniki starcia.

Dune Spice Wars za darmo

Jednostka powietrzna numer jeden na Dune

Landsraad spotyka się często, aby głosować nad 3 wnioskami i statutami, od praw pracowniczych po to, kto powinien zachować gubernatorstwo Dune Spice Wars PC w każdym innym realnym kierunku do zwycięstwa, a ty możesz generować wpływy polityczne, aby wzmocnić swoją funkcję. Jeśli zdecydujesz się na subtelniejszą technikę.

Mieszanka jednostek lądowych i powietrznych, z których wszystkie mogą być wyposażone w specjalną broń i umiejętności za dodatkową opłatą, może być wykształcona lub wynajęta, aby poprowadzić cię do dominacji. Nielegalne użycie broni atomowej, największa zbrodnia Muad’Diba w pierwszej powieści, jest kuszącym wyborem, aby przechylić szalę na bliską wojnę.

Dune Spice WarsMinimalne wymagania systemowe

  • Pamięć: 8 GB
  • Karta graficzna: NVidia GTX 1050 / AMD RX550
  • PROCESOR: Intel Core i5 2.5 GHz / AMD Ryzen 5
  • Rozmiar pliku: 4 GB
  • System operacyjny: Windows 10/11

Dune Spice Wars Zalecane wymagania systemowe

  • Pamięć: 16 GB
  • Karta graficzna: NVidia GTX 1080 / AMD 6600
  • PROCESOR: Intel Core i7 2.8GHz / AMD Ryzen 7
  • Rozmiar pliku: 4 GB
  • System operacyjny: Windows 10/11
Marcin Sobieraj

Jestem pasjonatem gier. I uwielbiam o nich pisać. Robię to od wielu lat i nie wyobrażam sobie lepszego miejsca, w którym mógłbym dać upust swoim instynktom, niż tutaj, w pobierajgry.com. I będę to robił tak długo, jak ludzie, którzy nas czytają, będą nam ufać.

Related posts

Persona 3 Reload Pobierz za darmo pełna wersje gry PL

Marcin Sobieraj

Electrician Simulator Pobierz za darmo pełna wersje gry PL

Marcin Sobieraj

Men of War II Pobierz za darmo pełna wersje gry PL

Marcin Sobieraj

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy