Image default
AkcjiStrategiczne

Homeworld 3 Pobierz za darmo pełna wersje gry PL

Widok eleganckiego, niezłomnego statku-matki Homeworld 3 pobierz przygotowującego się do odlotu w nieznane. Dla początkujących graczy jest to scena, którą warto zobaczyć; weteranom przywodzi na myśl autentyczny statek-matkę w momencie odlotu z Kharak na początku jednej z najbardziej satysfakcjonujących gier stworzonych przez Gearbox Software. To wystarczy, by poczuć mrowienie.

Homeworld 3 Pobierz za darmo pełna wersje gry PL

Homeworld 3

Najlepsze części Homeworld

Homeworld 3 pragnie przypomnieć ci o swoim dziedzictwie, zwłaszcza w kampanii marketingowej. Po wydarzeniach z Homeworld 2, Karan S’jet, nawigatorka statku-matki, została wysłana na projekt mający na celu zaradzenie zbliżającej się katastrofie, jednak w żaden sposób nie powróciła. Dwie dekady później jej protegowana, Imogen S’jet, idzie w jej ślady, z nowym statkiem-matką i współczesną flotą, która musi wyruszyć na własną rękę, ponownie bez pomocy.

Homeworld 3 pc

Epickie bitwy kosmiczne

Szczególny Homeworld 3 za darmo poczuł nowoczesny sposób na swoje naprawdę trójwymiarowe bitwy, jednak Homeworld 3 sprawia, że rozpoznajesz kosmiczne konflikty o wiele bardziej w kosmicznym terenie. Każde pojedyncze przedsięwzięcie jest wypełnione pokazowymi systemami i asteroidami, tworząc pozycje obronne, punkty zwrotne i miejsca zasadzek. Sposób, w jaki podchodzisz do walki, ma o wiele większe znaczenie, ponieważ nawet mając pełną swobodę ruchów, możesz mieć mapy, które dają ci zarówno przewagę, jak i przeszkody.

Podczas gdy każde przedsięwzięcie ma niesamowity klimat, określone cele i błyszczący format, twoja flota stale się utrzymuje. Za każdym razem, gdy rozpoczynasz projekt, wszystko, co zbudowałeś w poprzednim, idzie z tobą. Jeśli w rzeczywistości skopałeś tyłek w poprzednim, będziesz miał lepszy start w następnym. Tempo misji sprawia jednak, że zazwyczaj masz czas na zebranie punktów, zanim tematy się rozgrzeją.

Wokół w przestrzeni trójwymiarowej

Kiedy po raz pierwszy zaczynasz wystawiać statki kapitałowe w Homeworld 1, wyglądają one jak potwory, ale w Homeworld 3 są one bardziej porównywalne z korwetami i wymagają dodatkowej opieki. Fregaty pomocnicze pomagają złagodzić ten problem dzięki potężnym wiązkom zapewniającym życie, ale kiedy zostaną usunięte, będziesz patrzył na niektóre cząsteczki zaopatrzenia. Korzystanie z maszyny formującej, aby zamienić agencje fregat torpedowych w kule śmierci, okazuje się szczególną przyjemnością.

Homeworld 3 za darmo

Wślizgnij się w mit technologii

Tylko jedno zadanie pozwala wybrać, kiedy nacisnąć przycisk nadprzestrzeni i odlecieć. Reszta po prostu wrzuca cię do następnego, gdy tylko osiągniesz główny cel. W ten sposób nie masz czasu na zebranie ostatnich surowców lub źródeł, ani na zastąpienie statków, które straciłeś w ostatnim konflikcie. Mimo swojej kruchości, statki te doskonale sprawdzają się w swoich rolach.

Podczas gdy budujesz organizacje do unikalnych zadań, a następnie rzucasz je w kinetyczne bitwy pośród oszałamiających gwiezdnych scenerii, patrzenie na ich pracę jest milową przyjemnością. Podobnie jak patrzenie na ociężały krążownik powoli zbliżający się do wrogich fregat wielowiązkowych i twoich cennych fregat jonowych bliskiego zasięgu, przejmujący większość ciepła i odpierający uderzenie lasera za uderzeniem lasera, masywny kawałek osłony komórkowej najeżonej wieżyczkami.

Jak pobrać i zainstalować Homeworld 3 na PC?

 1. Kliknij przycisk Download.
 2. Zostaniesz przekierowany do instalatora gry.
 3. Postępuj zgodnie z instrukcjami podczas instalacji.
 4. Po zakończeniu instalacji gry. Na pulpicie zostanie utworzony skrót.
 5. Możesz teraz uruchomić grę na PC.

Wymagania Systemowe Gry.

Minimalne wymagania sprzętowe na PC:

 • Karta graficzna: Nvidia GTX 1060/AMD RX 480/Intel ARC A380
 • Procesor: Intel i5-6600/AMD Ryzen 5 1600X
 • PAMIĘĆ RAM: 12 GB RAM
 • Rozmiar pliku: 40 GB
 • System operacyjny: Windows 10 Home 64 Bit | Windows 11

Rekomendowane wymagania sprzętowe na PC:

 • Karta graficzna: Nvidia GTX 1080 TI/AMD RX5700/Intel ARC A580
 • Procesor: Intel i5-9600K/AMD Ryzen 5 3600X
 • PAMIĘĆ RAM: 16 GB RAM
 • Rozmiar pliku: 40 GB
 • System operacyjny: Windows 10 Home 64 Bit | Windows 11
Marcin Sobieraj

Jestem pasjonatem gier. I uwielbiam o nich pisać. Robię to od wielu lat i nie wyobrażam sobie lepszego miejsca, w którym mógłbym dać upust swoim instynktom, niż tutaj, w pobierajgry.com. I będę to robił tak długo, jak ludzie, którzy nas czytają, będą nam ufać.

Related posts

GTA 5 Pobierz za darmo pełna wersje gry PL

Marcin Sobieraj

Men of War II Pobierz za darmo pełna wersje gry PL

Marcin Sobieraj

Senuas Saga Hellblade II Pobierz za darmo pełna wersje gry PL

Marcin Sobieraj

1 comment

dave09 May 16, 2024 at 12:00 pm

noo szukalem troche az znalazlem wasza strone i juz instaluje

Reply

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy