Image default
Akcji

HELLDIVERS 2 Pobierz za darmo pełna wersje gry PL

Po trzech godzinach spędzonych z grą Helldivers 2 pobierz za darmo, zaoferowaliśmy potężny pivot z autentycznego top down. Nowa perspektywa mężczyzny lub kobiety w sequelu, apetyczna lista śmiercionośnych gadżetów i skandaliczny komediowy ton, który doskonale oddaje klimat filmów akcji o niskim przedziale cenowym, które bezbłędnie łączą się z celami usług na żywo dewelopera. Nieco zaangażowany w tej chwili, że nie ma wystarczającej ilości treści, aby przesunąć lukę w dłuższej perspektywie.

Gra HELLDIVERS 2 Za Darmo

HELLDIVERS 2 pobierz za darmo

Recenzja Gry HELLDIVERS 2

Tylko dwie wrogie frakcje, które znamy, proceduralnie generowane etapy, które mogą wydawać się nieco jednostronne, i brak prawdziwej mapy drogowej przewoźnika w momencie premiery Sony Interactive Entertainment, ale z tak solidną, bez wysiłku podstawą do śmiechu. Z całym szczytem gore i patriotyczną paradą Starship Troopers, Helldivers 2 Pełna wersja gry jest rodzajem wspaniale głupiej strzelanki, na którą ja i moi kumple powinniśmy z łatwością stracić wiele piątkowych wieczorów.
HELLDIVERS 2 za darmo
Największą zmianą w Helldivers 2 w stosunku do oryginału jest przejście do perspektywy 1/3 i jak dotąd jestem mile zaskoczony, jak dobrze działa to przejście. Na początku byłem sceptycznie nastawiony do handlu, biorąc pod uwagę, jak bardzo widok z lotu ptaka zmienił się w część autentycznego DNA, ale wystarczyło kilka sekund, aby moje problemy zniknęły.

Otoczenie i broń

Zbliżenie się do akcji jest cudowne i pozwala na kilka naprawdę zabawnych momentów, takich jak przypadkowe odniesienie się do nalotu, który wyeliminował resztę mojej drużyny lub gdy znalazłem się w otoczeniu za pomocą szczerze przerażających robotów i użyłem plecaka odrzutowego, aby skoczyć w bezpieczne miejsce. Dodatkowo, możesz przyjrzeć się ohydnym stworzeniom z wirusami komputerowymi i automatom kochającym morderstwa bliżej niż kiedykolwiek wcześniej, co jest miłym bonusem, każda frakcja miała również wiele różnorodności.

Z tego powodu komunikacja i praca zespołowa są kluczowe, jednak nie oznacza to, że misje, które podejmujesz, mogą być łatwe. Szczególnie fajne jest to, że każdy przywołany gadżet może być udostępniony każdej osobie w załodze, zachęcając do pracy zespołowej i pozwalając znajomym skorzystać z przedwczesnej śmierci, plądrując twoje zwłoki.
HELLDIVERS 2 pobierz
Bez trybu opowieści lub zmiany trybów sportowych, ciekawe, ile gracze mogą zrobić poza szlifowaniem tych samych misji reklam nauseum, zwłaszcza bez czystej mapy drogowej zawartości, jak dotąd. To powiedziawszy, z najlepszymi wrogimi frakcjami w międzyczasie, wydaje się, że prawdopodobnie 1/3 z oryginalnych Helldivers może zostać wprowadzona do mieszanki w jakimś nieokreślonym czasie w przyszłości, co może z łatwością utrzymać najlepsze czasy.

Ostateczny test przetrwania

Odblokowywanie nowych zabawek i komunikowanie się z załogą, aby upewnić się, że dostałeś wszystko, czego możesz potrzebować, jest szczerze niezbędne do przetrwania. Na przykład, niektórzy wrogowie są tak silnie osłonięci, że można ich pokonać za pomocą broni wybuchowej zdolnej do przebicia się przez metal, więc musisz mieć przynajmniej jednego uczestnika, który może wezwać karabin bezodrzutowy, wyrzutnię rakiet, która zrobi krótką robotę z czymś, co stanie na jej drodze.
HELLDIVERS 2 PC wersja

Kiedy idziesz do walki

Szeroki wybór broni może być dostępny, a ty jesteś w stanie spersonalizować swoje wyposażenie, aby dopasować je do swojego stylu gry. Tak więc, niezależnie od tego, czy wolisz zachować dystans i wyrządzić poważne szkody, czy też wolisz stanąć blisko i prywatnie z nadchodzącymi zastępami obcych, istnieje wystarczająca ilość broni, aby dopasować się do opcji każdego, a ty i twoja drużyna możecie konsekwentnie planować uderzenie z każdej perspektywy.

Ponadto, z autentyczną oceną ESRB gry, w której wspomniano, że gracze powinni być przygotowani na intensywną przemoc oraz krew i gore, jesteśmy w stanie przewidzieć, że walka w ramach tej rekreacji wzrośnie w ocenie do 8 lat w przeszłości. Dodatkowo wiemy, że Helldivers 2 za darmo będzie ściśle zależeć od współpracy między tobą a twoimi towarzyszami, aby móc pokonać nadciągające hordy wrogów.

Obce stworzenia

I będzie się to zdarzać częściej, niż można by przypuszczać, ponieważ wrogowie w Helldivers 2 nie są łatwymi przeciwnikami, głównie jeśli chodzi o trudniejsze problemy. Śmierć nie jest czymś niezwykłym, ponieważ w przeciwieństwie do bycia wzmocnionym bohaterem z masą zdrowia i wystarczającą siłą ognia, aby pokonać masę wrogów bez szwanku, jesteś umieszczony w słabych butach żołnierza, który robi wyższy worek z piaskiem niż żołnierz.

Jak pobrać i zainstalować Helldivers 2 na PC?

 1. Kliknij przycisk Download.
 2. Zostaniesz przekierowany do instalatora gry.
 3. Postępuj zgodnie z instrukcjami podczas instalacji.
 4. Po zakończeniu instalacji gry. Na pulpicie zostanie utworzony skrót.
 5. Możesz teraz uruchomić grę na PC.

Wymagania Systemowe Gry.

Minimalne wymagania sprzętowe Helldivers 2 na PC:

 • Karta graficzna: AMD Radeon RX 470 lub GeForce GTX 1050 Ti
 • Procesor: Intel Core i7-4790K lub Ryzen 5 1500X
 • Miejsce na dysku twardym: 100 GB
 • PAMIĘĆ RAM: 8 GB RAM
 • System operacyjny: Windows 10 64-bit

Rekomendowane wymagania sprzętowe Helldivers 2 na PC:

 • Karta graficzna: AMD Radeon RX 6600 XT lub GeForce RTX 2060
 • Procesor: Intel Core i7-9700K lub Ryzen 7 3700X
 • Miejsce na dysku twardym: 100 GB
 • PAMIĘĆ RAM: 16 GB RAM
 • System operacyjny: Windows 10 64-bit

Podsumowanie recenzji gry

Na początku każdego stopnia twoja grupa otrzymuje 20 odrodzeń, w których twoja zabita postać jest zastępowana przez podobnie nieistotnego peona, gdy tylko wpadniesz w konflikt. A z przyjemnym ogniskiem stale włączonym i okropnymi facetami w pewnej odległości przewyższającymi liczebnie moją szmacianą drużynę składającą się z 4 osób, śmierć prędzej czy później wydawała się prawdą. Stało się to szczególnie prawdziwe, gdy próbowaliśmy ukończyć etap na najwyższym poziomie trudności i zostaliśmy całkowicie zmieleni na miazgę.

Marcin Sobieraj

Jestem pasjonatem gier. I uwielbiam o nich pisać. Robię to od wielu lat i nie wyobrażam sobie lepszego miejsca, w którym mógłbym dać upust swoim instynktom, niż tutaj, w pobierajgry.com. I będę to robił tak długo, jak ludzie, którzy nas czytają, będą nam ufać.

Related posts

Men of War II Pobierz za darmo pełna wersje gry PL

Marcin Sobieraj

Homeworld 3 Pobierz za darmo pełna wersje gry PL

Marcin Sobieraj

Avatar Frontiers of Pandora Pobierz za darmo pełna wersje gry PL

Marcin Sobieraj

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy