Image default
Przygodowe

Persona 3 Reload Pobierz za darmo pełna wersje gry PL

Chociaż Persona 3 Reload pobierz za darmo jest lojalnym remakiem oryginalnej premiery Persona 3. W tym remake’u zawarto garść najnowszych funkcji, aby pomóc grze poczuć się lśniąco i nowocześnie. Atlus potwierdził już, że Persona 3 Reload będzie działać w oparciu o mechanikę walki i zmiany w Tartarus, polegające na odrzuceniu mechaniki zmęczenia, aby pomóc uczynić sport bardziej przystępnym.

Gra Persona 3 Reload Za Darmo

Persona 3 Reload

Recenzja Gry Persona 3 Reload

Istnieją jednak pewne dodatki do gry, które wydłużyłyby czas jej trwania w stosunku do autentycznego, dzięki czemu Persona 3 Reload bardziej pasuje do Persona 3 FES pod tym względem. Seria Persona okazała się niesławna z powodu bardzo długich gier wideo, z dostępem takim jak Persona five Royal, który zajmuje około stu godzin, aby ukończyć główną opowieść.
Persona 3 Reload Pobierz

Mroczna opowieść

System kalendarza, który został dostarczony w autentycznej grze Persona 3, który pozwala graczom przeżyć 12 miesięcy w dni rekreacyjne, równoważąc ich życie towarzyskie, a także uczestnicząc w rozgrywce w centrum gry. Podczas gdy Persona 3 Reload będzie procentować tą samą mechaniką z unikalną, dodana zawartość w tym remake’u może chcieć wyłonić się jako podskakujący ogólny czas trwania poza to, co entuzjaści mogliby również założyć.
Persona 3 Reload za darmo

Przestrzenie między życiem a śmiercią

Tempo jest o wiele bardziej ziołowe dzięki różnym genialnym elementom rozpraszającym uwagę, składającym się ze skrystalizowanych stalagmitów energii Cienia, z których można niszczyć i chwytać przedmioty, oraz skrzyń, które do otwarcia wymagają zbędnych fragmentów zwanych Fragmentami Zmierzchu, które są rozrzucone w Tartarze i na całym świecie. Nawet te pozornie proste dodatki znacznie poprawiają tempo poruszania się po wielu piętrach Tartaru.
Persona 3 Reload Pełna wersja gry

W modzie

Kamera kontynuuje ciaśniejsze ujęcia, dzięki czemu odbijanie się po lokacjach jest bardziej intymne i niemal pierwszoplanowe. Wreszcie wydaje się, że po prostu odkrywamy, doświadczamy i opanowujemy geografię wyspy portowej Tatsumi, zamiast po prostu unosić się nad nią. Ale podkładanie głosu nie jest najważniejszą kwestią, która zmieniła się w aspekcie audio, więc teraz zwracamy uwagę na to, co bez wysiłku stało się moją najmniej ulubioną częścią nowej ścieżki dźwiękowej.

Persona 3 ma moją ulubioną ścieżkę dźwiękową w serii, która zawsze przynosi nie wszystko, ale bangery. Tam, gdzie Persona 5 stała się ściśle zmotywowana za pomocą jazzu i funku. Jak zachowujesz stabilność, dodając i aktualizując wystarczająco dużo, aby było warto, ale jednocześnie zdajesz sobie sprawę, że istnieje powód, dla którego zawracasz sobie głowę remake’iem oryginału w pierwszej lokalizacji i po prostu już rezonuje i rezonuje z publicznością?

Fakt, że Square Enix wydaje się nawlekać tę igłę zupełnie inaczej i dokładnie z Final Fantasy 7 Remake tylko sprawia, że rozwiązania pojemnościowe tutaj są jeszcze bardziej skomplikowane, a teraz nie ma pewności, że jest ktoś właściwy sposób, aby to zrobić. Ale z mojej dotychczasowej przyjemności, Persona 3 Reload za darmo szczerze wydaje się być jedną z możliwych ścieżek dla wszystkich powyższych.

Walki z potworami nocą

Zwiększenie rozmiaru postaci w grze nie zawsze jest takie proste, ponieważ twórcy nie mogli po prostu samodzielnie wrzucić nowo zmienionych rozmiarów do gry; wymagało to całego widocznego przeglądu, który na dłuższą metę zakończył się zmianą elementów interfejsu użytkownika, tła, środowiska i całej reszty, aby dopasować się do identycznego rozmiaru tego typu ulepszonych postaci.

Jak pobrać i zainstalować Persona 3 Reload na PC?

 1. Kliknij przycisk Download.
 2. Zostaniesz przekierowany do instalatora gry.
 3. Postępuj zgodnie z instrukcjami podczas instalacji.
 4. Po zakończeniu instalacji gry. Na pulpicie zostanie utworzony skrót.
 5. Możesz teraz uruchomić grę na PC.

Wymagania Systemowe Gry.

Minimalne wymagania sprzętowe Persona 3 Reload na PC:

 • Karta graficzna: Nvidia GeForce GTX 650 Ti, 2 GB
 • Procesor: Intel Core i7-4790, 3,4 GHz
 • Miejsce na dysku twardym: 30 GB
 • PAMIĘĆ RAM: 8 GB RAM
 • System operacyjny: Windows 10 64-bit

Rekomendowane wymagania sprzętowe Persona 3 Reload na PC:

 • Karta graficzna: Nvidia GeForce GTX 760, 2 GB
 • Procesor: Intel Core i7-4790, 3,4 GHz
 • Miejsce na dysku twardym: 30 GB
 • PAMIĘĆ RAM: 8 GB RAM
 • System operacyjny: Windows 10 64-bit

Podsumowanie recenzji gry

Prawdę mówiąc, w grze Persona 3 może być wiele do polubienia. W grze eksploracja i czołganie się po lochach są atrakcyjne, a gra robi więcej niż jej następcy, aby uchwycić tarcie bycia nadmiernym uczniem wydziału, który walczy z potworami w nocy. Persona 3 ugruntowała formułę, która napędza kolekcję od ponad dekady, a dla maksymalnej części trzyma się po prostu dobrze w opozycji do swoich wyjątkowo trudnych sequeli.

Marcin Sobieraj

Jestem pasjonatem gier. I uwielbiam o nich pisać. Robię to od wielu lat i nie wyobrażam sobie lepszego miejsca, w którym mógłbym dać upust swoim instynktom, niż tutaj, w pobierajgry.com. I będę to robił tak długo, jak ludzie, którzy nas czytają, będą nam ufać.

Related posts

Electrician Simulator Pobierz za darmo pełna wersje gry PL

Marcin Sobieraj

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy