FAQ

Marcin Sobieraj

Czym jest pobierajgry.com

pobierajgry.com to platforma, z której możesz pobrać wszystkie swoje ulubione gry na PC za darmo.

Czy pobranie tej strony jest bezpieczne?

Tak, wszystkie pliki są w 100% sprawdzane przed wydaniem. Nie ma ukrytego złośliwego oprogramowania, a każda gra jest instalowana przez użytkownika.

Podczas próby pobrania gry pojawia się komunikat o błędzie.

Może to być spowodowane kliknięciem przycisku i zablokowaniem pobierania z jakiegoś powodu. Możliwe, że plik został zablokowany przez program antywirusowy. Nie powinno to jednak mieć miejsca, ponieważ wszystkie pliki są przez nas skanowane i nie zawierają wirusów.

Co oznacza instalacja?

Zainstaluj oznacza, że gra musi zostać zainstalowana, więc musisz to zrobić. Oznacza to, że wystarczy pobrać plik .exe, zainstalować go i uruchomić grę. To wszystko! Proste, prawda?

Jak zaktualizować grę?

Konieczne będzie ponowne pobranie i zainstalowanie gry. Przed usunięciem starej gry sprawdź, gdzie znajdują się jej pliki. Każda gra korzysta z innych lokalizacji plików i rozszerzeń, więc będziesz musiał sam to sprawdzić.

Pobrany plik jest plikiem exe?

Tak, wszystkie gry to pliki exe, które służą do pobierania plików i instalowania ich na komputerze w tym samym czasie.

Błąd 403 przy próbie pobrania gry?

Jeśli otrzymasz błąd 403 forbidden, oznacza to, że próbujesz pobrać grę, ale link nie działa. Powinieneś wtedy zgłosić to nam za pośrednictwem zakładki “Kontakt”.

Czy mogę grać w te gry online?

O ile nie określono inaczej (zwykle w tytule gry lub w komentarzach), wszystkie gry są offline. Może to być możliwe w niektórych grach, ale nie oferujemy tutaj takiego wsparcia.

Moje pobieranie jest bardzo wolne?

Prędkość pobierania zależy od:

-Twojego planu internetowego (np. użytkownik o prędkości pobierania 30 MB/s może poradzić sobie z pobieraniem z serwerów z prędkością około 5 MB/s).

-Liczba osób korzystających z modemu.

-Serwery, na których znajduje się plik.

-Liczba osób próbujących pobrać plik w tym samym czasie.

Jeśli to możliwe, używaj kabla LAN (bezpośrednie połączenie z routera do urządzenia) do pobierania, zwłaszcza w przypadku większych gier. Pobieranie plików przez Wi-Fi może uszkodzić sam plik i uczynić go bezużytecznym. Oznacza to, że sieć Wi-Fi rozłączy się po X sekundach/minutach, a pobieranie nie będzie mogło być kontynuowane po ponownym uzyskaniu dostępu do Internetu.

Mój program antywirusowy wykrył grę jako trojana?

Wiele programów antywirusowych rozpoznaje pliki gier jako “wirusy”, ponieważ zawierają one złamane pliki, które umożliwiają uruchomienie gry. Wiele z tych firm antywirusowych jest za to opłacanych, więc zamiast tego kupujesz grę. Aby temu zapobiec, należy wyłączyć program antywirusowy, a następnie zainstalować plik .exe, a gra zostanie uruchomiona. Każda gra na tej stronie została przetestowana na naszych komputerach, więc możesz mieć pewność, że nie jest to prawdziwy wirus. Wszystko, co mówi program antywirusowy. jest fałszywie pozytywne.

Mam błędy podczas próby uruchomienia gry?

Upewnij się, że twój komputer spełnia minimalne wymagania. Awarie w grze, zawieszanie się gry i czarne ekrany są zwykle spowodowane przez komputery niskiej klasy, przestarzałe sterowniki i brakujące pliki. Jeśli brakuje biblioteki DLL lub pliku, wyłącz program antywirusowy / Windows Defender i poszukaj folderu redist lub _CommonRedist. Upewnij się, że zainstalowałeś całe wymagane oprogramowanie w tych folderach: DirectX, vcredist, DotNet itp.

Mam problemy z zapisaniem gry?

W przypadku problemów z zapisaniem gry, należy kliknąć prawym przyciskiem myszy na plik exe i wybrać opcję “Uruchom jako administrator”.

Gdzie mogę poprosić o dodanie gier do tej witryny?

Wszystkie zapytania dotyczące meczów należy składać tutaj, w naszym obszarze zapytań.

Kocham twoją pracę! Gdzie mogę przekazać darowiznę?

Niestety, nie przyjmujemy darowizn. Staramy się pomagać użytkownikom grać w gry, o których zawsze marzyli. Dzielenie się naszą stroną z innymi jest dla nas więcej niż wystarczające.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy