Image default
SymulacyjnePrzygodowe

Electrician Simulator Pobierz za darmo pełna wersje gry PL

Opracowany przez Take IT Studio i wydany z pomocą Electronic, Electrician Simulator Pobierz za darmo to nazwa, która nie wymaga wyjaśnień. Wybierz nazwę i markę organizacji, a następnie podążaj śladami swojego ojca, aby wyłonić się jako pierwszorzędny elektryk w swojej lokalnej lokalizacji. Teraz w rzeczywistości próbowałem naprawić niektóre urządzenia elektroniczne, takie jak mój 3DS i mój kontroler Xbox One z okazji 0.33 urodzin.

Electrician Simulator Pobierz za darmo pełna wersje gry PL

Electrician Simulator Pobierz za darmo

Kontroler jest w grze

Więc to czyni mnie certyfikowanym, by spojrzeć na tę grę, prawda? Oprócz wymiany żarówek i rozwiązywania gniazd, może być konieczne wykonanie małego okablowania, aby podłączyć całość, aby wszystkie oprawy oświetleniowe iskrzyły. Jest to prawdopodobnie najbardziej złożona część Electrician Simulator Pobierz na pc.

Będziesz musiał stworzyć sieć kabli łączących elementy zasilania i przełączniki ze skrzynką bezpieczników, aby całość była użyteczna. Wymaga to trochę percepcji, ale wystarczy podłączyć całość do co najmniej jednego przełącznika, a gra powinna uznać to za prawidłowe rozwiązanie. A biorąc pod uwagę, jak ważną rolę w grze odgrywa dobre oświetlenie, raz na jakiś czas będziesz biegał w ciemności z latarką, która pomoże ci widzieć.

Electrician Simulator za darmo

Akademik jest naprawdę niezbędny

Ponieważ zapewnia kilka ogólnie prawdziwych wskazówek podczas pracy z energią, a jeśli nie będziesz ostrożny, możesz zostać porażony prądem. Sterowanie jest dość proste. Kliknij lewym przyciskiem myszy, aby wejść w interakcję z przedmiotami, klikaj lewym przyciskiem myszy w dół, aby je zbadać i wykonywać dodatkowe prace, takie jak wkręcanie umiarkowanych żarówek lub rozbieranie lampy. Wszystkie ogólne rzeczy, które można zobaczyć w tych stylach gier wideo.

Rekreacja rozpoczyna się od samouczka, w którym twój tata przenosi cię do pierwszego domu, jednocześnie rozpoczynając kurs zostania elektrykiem. Dostępnych jest pięć wysokiej jakości gadżetów do tej formy misji: śrubokręt, pinceta, multimetr, lutownica, spray na rdzę, jednak te ostatnie mają skończone zastosowania. Nie obawiaj się jednak, mogą one pozostać przez całą kampanię reklamową i marketingową ze względu na szybkość gry.

Znany Z ulepszenia

Na szczególną uwagę zasługują mniejsze prace warsztatowe, w których uczestnik chce naprawić własne przedmioty rodzinne, które zostały wysłane do naprawy. Przypominają one miniaturowe trójwymiarowe puzzle, polegające na rozbieraniu takich rzeczy jak tostery i suszarki do włosów, aby odkryć, co jest nie tak, i wymianie wadliwego elementu, a następnie ponownym złożeniu wszystkiego razem. Dobrze wykonane zadanie to czysta przyjemność i właśnie w tym aspekcie Electrician Simulator za darmo prezentuje się znakomicie.

Jest też pewna osoba, którą należy umieścić wewnątrz jej pisma. Chociaż uczestnik gry, mężczyzna lub kobieta, jest zdecydowanie awatarem dla gracza, pisemne wpisy dotyczące próśb o dzieła sztuki mają w sobie mnóstwo uroku i trochę humoru na najwyższym poziomie. Jeden precyzyjny zestaw zadań widzi uczestnika owiniętego w opowieść o wampirach, podczas gdy istnieje niezapomniane zainteresowanie warsztatowe lub niektóre z dostępnych próśb.

Electrician Simulator pobierz

Electrician Simulator jest satysfakcjonujący

Ci, którzy oczekują skomplikowanej wiedzy na temat elektryki, mogą próbować, a Electrician Simulator naprawdę nie jest teraz narzędziem do rozpoznawania majsterkowania poza drzwiami samych podstaw. Dodatkowa misja z czasem, wraz z pojawieniem się zrozumienia natężenia prądu, mogła być tutaj korzystna, bez względu na to, że może być nieco zbyt trudna dla gracza.

Tu i ówdzie można znaleźć kilka problemów technicznych, a nie zabawnych rodzajów speedrunningu. Gracze mogą dodatkowo odkryć, że będą mieli trochę niezgrabności ze swoimi zapasami jako jeden przykład, podczas gdy wyższe urządzenie do opuszczania i powracania do pracy mogło sprawić, że rozwój będzie bardziej akceptował graczy przegrywających w grze i poza nią. Niemniej jednak nie jest to teraz nic, co psuje ten sport, ani szczerze odbiera mu doświadczenie.

Jak pobrać i zainstalować Electrician Simulator na PC?

 1. Kliknij przycisk Download.
 2. Zostaniesz przekierowany do instalatora gry.
 3. Postępuj zgodnie z instrukcjami podczas instalacji.
 4. Po zakończeniu instalacji gry. Na pulpicie zostanie utworzony skrót.
 5. Możesz teraz uruchomić grę na PC.

Wymagania Systemowe Gry.

Minimalne wymagania sprzętowe Electrician Simulator na PC:

 • Karta graficzna: GeForce GTX 970 / AMD Radeon RX 580
 • Procesor: Intel Core i5-8400 / AMD Ryzen 5 1600
 • PAMIĘĆ RAM: 8 GB RAM
 • Rozmiar pliku: 4 GB
 • System operacyjny: Windows 10 Home 64 Bit | Windows 11

Rekomendowane wymagania sprzętowe Electrician Simulator na PC:

 • Karta graficzna: GeForce GTX 1060 6GB
 • Procesor: AMD Ryzen 5 1600
 • PAMIĘĆ RAM: 16 GB RAM
 • Rozmiar pliku: 4 GB
 • System operacyjny: Windows 10 Home 64 Bit | Windows 11
Marcin Sobieraj

Jestem pasjonatem gier. I uwielbiam o nich pisać. Robię to od wielu lat i nie wyobrażam sobie lepszego miejsca, w którym mógłbym dać upust swoim instynktom, niż tutaj, w pobierajgry.com. I będę to robił tak długo, jak ludzie, którzy nas czytają, będą nam ufać.

Related posts

MotoGP 24 Pobierz za darmo pełna wersje gry PL

Marcin Sobieraj

F1 24 Pobierz za darmo pełna wersje gry PL

Marcin Sobieraj

Persona 3 Reload Pobierz za darmo pełna wersje gry PL

Marcin Sobieraj

1 comment

jacekplacek May 16, 2024 at 12:00 pm

noo wkoncu znalazłem dzieki wsio git

Reply

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy