Image default
Akcji

GTA 5 Pobierz za darmo pełna wersje gry PL

Ogromny zakres GTA 5 podsumowują dwa ulubione momenty. GTA V obfituje w takie momenty, duże i małe, które sprawiają, że San Andreas, miasto Los Santos i jego okolice są jak żywy świat, w którym wszystko może się wydarzyć. Daje to ogromną swobodę w odkrywaniu zadziwiająco ładnie zrealizowanego świata i opowiada historię, która jest porywająca, ekscytująca i mrocznie komiczna. Jest to skok naprzód w narracyjnym wyrafinowaniu serii i nie ma mechanicznego elementu rozgrywki, który nie zostałby ulepszony w stosunku do Grand Theft Auto IV.

Gra GTA 5 Za Darmo

GTA 5

Recenzja Gry GTA 5

Fabuła GTA 5 na szczęście operuje na barierach wiarygodności, wysyłając cię na przejażdżkę brudnymi motocyklami po szczytach pociągów, porywanie samolotów wojskowych i interakcję w absurdalnych strzelaninach z dziesiątkami policjantów, ale jej trzej główni bohaterowie są tym, co sprawia, że jest ona wiarygodna nawet przy maksymalnym przesadzeniu. Zgrabnie napisane i zagrane interakcje między nimi zapewniają największy śmiech i najbardziej wzruszające momenty, a sposób, w jaki ich relacje między sobą się rozwijały, a moja opinia o nich zmieniała się w trakcie całej historii, nadał narracji jej moc.

GTA 5

Ambicje narracyjne GTA 5

Rzeczywiste przełączanie się między nimi przedstawia również okno na ich osobiste życie i nawyki, wypełniając ich osobowości w sposób, który wydaje się naturalny i nowatorski. Po wybraniu danej osoby kamera oddala się na mapie San Andreas, pozostając w dowolnym miejscu, w którym się znajduje. Michael jest prawdopodobnie w domu, oglądając telewizję, gdy na niego wpadasz, lub pędzi autostradą, puszczając hity z lat 80. lub paląc papierosa na polu golfowym; Franklin prawdopodobnie wychodzi na spacer z klubu ze striptizem, chrupie torbę przekąsek w domu lub kłóci się ze swoją byłą przyjaciółką; istnieje duże ryzyko, że Trevor może zostać przekroczony w 1/2 nago na brzegu morza w otoczeniu martwych ciał lub, przy jednej pamiętnej okazji, pijany w skradzionym helikopterze policyjnym.

To może być prawie wszystko, ponieważ w nowym San Andreas może być oszałamiająca mnogość rzeczy do zrobienia: tenis, joga, wędrówki, wyścigi na morzu i na lądzie, latanie samolotami, golf, jazda na rowerze, nurkowanie, polowanie i wiele innych. Misje są doskonałym przewodnikiem po każdym miejscu San Andreas i jego aktywnościach, podróżując po mapie i zaostrzając apetyt na bezstronną eksplorację tego wszystkiego. Sposób, w jaki jesteśmy dostarczani do San Andreas, w żadnym wypadku nie sprawia wrażenia, że mapa jest całkowicie otwarta od samego początku, co przyczynia się do wrażenia, że jest to prawdziwa lokalizacja, miejsce, które możesz poznać. Jeśli Liberty City w GTA IV sprawia wrażenie tętniącej życiem metropolii, to San Andreas wygląda jak żyjący świat.

GTA 5

Nowoczesne życie w grze

Opowieść, którą Grand Theft Auto 5 opowiada poprzez swoje misje, w pełni wykorzystuje całą tę różnorodność poza jazdą i robieniem zdjęć, mimo że jazda i robienie zdjęć pozostają niezwykle ekscytujące. Ma tak wiele niesamowitych momentów. Dni powtarzającej się serii mocy tutaj, odkryj tego gościa, zastrzel tego gościa są już za nami. Nawet misje, które w każdym innym przypadku mogłyby być formułą, są nasycone nowością i przyjemnością dzięki możliwości rozgrywania ich z 3 wyjątkowych punktów widzenia w strzelaninie.

Wszystkie misje GTA 5 można odtworzyć w dowolnym momencie, co pozwala ponownie przeżyć ulubione momenty lub wypróbować inną metodę. Mają one również nieobowiązkowe cele w duchu wymagających sytuacji synchronizacji Assassin’s Creed, ale co najważniejsze, są one niewidoczne za pierwszym razem, gdy grasz w zadanie, dzięki czemu nie odwracają uwagi od robienia spraw na swój własny sposób. Czasami twój własny sposób nie będzie sposobem, w jaki projektanci oczekiwali, że coś zrobisz, i chociaż Grand Theft Auto V jest zwykle świetny w zginaniu się wokół ciebie, gdy to nastąpi, była jedna lub dwie okazje, w których nie był przygotowany na moją prywatną markę chaosu.

Wyprzedź samochód, którego nie zamierzasz wyprzedzać, a on przebije się przez linie gości jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. Pomimo wprowadzenia najnowszej mechaniki skradania się, wrogowie w cudowny sposób zobaczą cię, gdy zadanie dyktuje, że powinni. Zabij kogoś wcześniej, niż ci się wydaje, a misja zakończy się niepowodzeniem. Przez większość czasu skrypty są wystarczające, by być niewidocznymi, ale kiedy już nie są, po prostu je zauważasz, choćby dlatego, że przez większość czasu są tak płynne.

GTA 5 kontynuuje tradycję

GTA 5 bez wątpienia nie było subtelne, a gra przebija się przez znacznie mniej interesujące momenty, wypełniając je sprytnymi rozmowami wypełnionymi popkulturą i zapierającymi dech w piersiach krajobrazami. Jest też więcej misji do rozegrania, takich jak losowe creepy z Los Santos, które proszą cię o zrobienie dla nich tak przyziemnych rzeczy, jak holowanie pojazdów lub palenie trawki i koszenie kosmitów w halucynogennym szale przez metropolię.

Istnieje kilka zajęć rekreacyjnych, z których możesz czerpać przyjemność, lub nieruchomości, które możesz kupić, i akcje, na które wydajesz pieniądze na boku rynków, którymi możesz manipulować. Możesz też po prostu całkowicie się wyluzować i używać Los Santos jako własnego, wysokiej jakości cyfrowego placu zabaw, ustawiając lepkie bomby wypełnione pułapkami w środku odwiedzających lub kradnąc jumbo jety z lotniska i próbując przelecieć nimi pod mostami. W rzeczy samej, to właśnie przygody tworzone przez gracza często okazują się najbardziej zabawne.

A potem może być GTA Online. Można śmiało powiedzieć, że GTA Online nie rozpoczęło się zbyt dobrze, z problemami z serwerami i wszelkiego rodzaju problemami ze stabilnością. Wraz z GTA V, tryb online otrzymuje kilka ulepszeń, wraz z ulepszonym kreatorem postaci, a także przewodnikiem dla nawet 30 jednoczesnych graczy z dwoma dodatkowymi widzami oraz włączeniem wszystkich 11 obecnych aktualizacji GTA Online. Oczywiście, możesz też grać jako pierwszy mężczyzna lub kobieta. Są to wyjątkowe dodatki, jednak Online nadal cierpi z powodu utraty trasy.

Interakcje, jak fantastyczne jest GTA 5

Pomijając pewne łagodne kwestie związane z liczbą klatek na sekundę, które od czasu do czasu odbierają krawędź bardziej dramatycznym momentom, jest to ostateczna wersja Grand Theft Auto 5 i poprzeczka, za pomocą której należy oceniać wszystkie inne otwarte międzynarodowe gry wideo, a nawet każdy sport, który ma na celu kinowe wrażenia. Jest piękny, przerażający i ekscytujący. Nawet jeśli grałeś już w GTA 5, naprawdę warto wrócić do gry, aby przypomnieć sobie, jakie to wspaniałe spełnienie.

Jak pobrać i zainstalować GTA 5 na PC?

 1. Kliknij przycisk Download.
 2. Zostaniesz przekierowany do instalatora gry.
 3. Postępuj zgodnie z instrukcjami podczas instalacji.
 4. Po zakończeniu instalacji gry. Na pulpicie zostanie utworzony skrót.
 5. Możesz teraz uruchomić grę na PC.

Wymagania Systemowe Gry.

Minimalne wymagania sprzętowe GTA 5 na PC:

 • System operacyjny: Windows 10 64 Bit, Windows 8 64 Bit Service Pack, Windows 8.1 64 Bit, Windows 7 64 bit
 • Procesor: AMD Phenom 9850 Quad-Core, Processor Intel Core 2
 • Karta graficzna: GeForce 9800 GT or AMD hd 4870
 • RAM: 2 GB pamięci RAM
 • Pamięć: 72 GB

Rekomendowane wymagania sprzętowe GTA 5 na PC:

 • System operacyjny: Windows 10 64 Bit, Windows 8 64 Bit Service Pack, Windows 8.1 64 Bit, Windows 7 64 bit
 • Procesor: Processor Intel Core i5-3470, Intel Core 2
 • Karta graficzna: GeForce GTX 660
 • RAM: 4 GB pamięci RAM
 • Pamięć: 72 GB

Podsumowanie recenzji gry

Należy pamiętać, że GTA 5 zachowuje dowody swoich korzeni ostatecznej generacji, nawet na PC, z prostą geometrią. Od czasu do czasu można zauważyć modele low poly, które ewaluują wraz z niesamowitymi teksturami i oświetleniem, ponieważ prostota i złożoność mieszają się przed oczami. GTA 5 to niesamowita gra dla ciebie, jednak w żadnym wypadku nie zapominasz, że grasz w grę, której fundamenty zostały zbudowane z myślą o wcześniejszych ograniczeniach. W modelu PC otrzymujesz unikalne urządzenie, które pozwala ci pokazać cały blask gry, a także twoją kreatywność.

FAQ do Gry “GTA 5”

Czy mogę zagrać w tę grę na PC?

W tą grę możemy grać na różnych platformach. Tak, w GTA5 można grać również na PlayStation i xBox.

Czy ta gra jest przeznaczona dla jednego oraz wielu graczy?

GTA5 to gra dla jednego gracza. Jest jednak sieciowy tryb wieloosobowy, który umożliwia prawie 30 graczom dostęp do różnych innych trybów sportowych, które można tam mieć.

Czy można zabijac ludzi w grze?

Jeśli jesteś kimś, kto nie przepada za przemocą, to tutaj masz strasznego pecha. Nie ma alternatywy dla nie zabijania w żadnej z gier z serii GTA, nie mówiąc już o GTA 5.

Marcin Sobieraj

Jestem pasjonatem gier. I uwielbiam o nich pisać. Robię to od wielu lat i nie wyobrażam sobie lepszego miejsca, w którym mógłbym dać upust swoim instynktom, niż tutaj, w pobierajgry.com. I będę to robił tak długo, jak ludzie, którzy nas czytają, będą nam ufać.

Related posts

Suicide Squad Kill The Justice League Pobierz za darmo pełna wersje gry PL

Marcin Sobieraj

Avatar Frontiers of Pandora Pobierz za darmo pełna wersje gry PL

Marcin Sobieraj

Senuas Saga Hellblade II Pobierz za darmo pełna wersje gry PL

Marcin Sobieraj

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy