Image default
Uncategorized

Rise of the Ronin Pobierz za darmo pełna wersje gry PL

Rise of the Ronin Pobierz za darmo wprawia w zakłopotanie, a z drugiej jest grą akcji z walką, przewyższa większość swoich znajomych. Ekscytujący świat historycznej fikcji i postacie, szczególna kooperacja i mnóstwo zgrabnych drobnych rozkwitów, które sprawiają, że podróżowanie po mapie kończącej misje jest setkami zabawnych. Z drugiej strony, jest mocno obciążony przydatnymi zasobami sił wzdęcia, stereotypową mapą Ubisoft z mnóstwem ikon do wyczyszczenia.

Rise of the Ronin Pobierz za darmo

Rise of the Ronin Pobierz za darmo

Skandaliczna ilość

Załadowany bezsensownymi przyrostowymi ulepszeniami statystyk i obezwładniającym uczuciem, że jak pierwszorzędny wyświetlacz telewizyjny, który nadal chodzi długo po upływie daty ważności. Gdyby deweloper Sony Interactive Entertainment użył swoich ostrych jak brzytwa katan, aby wyciąć słabsze fragmenty, które po prostu rozcieńczają jego energię, Rise of the Ronin pobierz pc mógłby wyłonić się jako coś więcej niż suma jego czynników, a nie mniej.

Rise of the Ronin za darmo

Starożytne umiejscowienie

Obserwujesz fikcyjną historię młodych ludzi, którzy przeżyli masakrę w swojej wiosce z pomocą sił szogunatu, a następnie zostali wychowani na zabójców. Bliźnięta Blade są czymś w rodzaju czystego konta, pozwalając ci dostosować parę w solidnym indywidualnym kreatorze, a następnie wysyłając cię na misję zakradnięcia się na pokład Czarnych Statków z Ameryki i zamordowania komodora Matthew Perry’ego bez związku.

Akcja Rise of the Ronin za darmo rozgrywa się w połowie XIX wieku w Japonii, w czasie wojny Boshin, która ostatecznie doprowadziła do upadku szogunatu Tokugawa po przymusowym ponownym otwarciu Japonii. Opowieść staje się oczywiście o wiele większa. Zabawne jest obcowanie z fikcyjnymi wersjami Genzui Kusaka i Sakamoto Ryoma.

Rise of the Ronin Pobierz na pc

Poznasz starożytne postacie

Staniesz się częścią doświadczonej lub przeciwnej szogunatowi frakcji i dokonasz trudnych wyborów, które pomogą ukształtować przyszłość Japonii na czas jednej z najbardziej ekscytujących epok w jej historii, choć pewne rzeczy pojawiają się niezależnie od twoich wyborów. Przynajmniej na pierwszy rzut oka, ta opowieść oferuje przerażające tematy związane z nacjonalizmem, ksenofobią, kolonializmem, konfrontacją z nową technologią, która szybko rozwija sposób istnienia nieaktualny i kiedy masz zapał do tego okresu.

Wyobraź sobie, że twoi działacze polityczni i rewolucjoniści byli dodatkowo samurajami, a jesteś na właściwej drodze. Jednocześnie opowieść Ronina jest grą wideo podobną do zabawnego filmu popcornowego, który oglądasz w kinie, po czym w żaden sposób nie rozważasz go ponownie: ekscytujące, gdy go szukasz, jednak jakiś aspekt zaczynasz przeoczyć drobniejsze zapisy momentu, w którym oświetlenie pojawi się ponownie kilkadziesiąt godzin później.

Kilka stylów walki

Style są zgodne z rodzajem rock, paper, scissors balancing shape z kilkoma wyjątkami. Wadą tego gadżetu jest to, że kilka broni korzysta z niego bardziej niż inne. Katana, na przykład, ma osiem stylów walki do wyboru, które można zobaczyć przed jej wydaniem, w tym jeden oparty całkowicie na zestawie ruchów Ryu Hayabusy w Ninja Gaiden Izuna Drop i tak dalej.

Inne alternatywy, takie jak sparowane miecze, odachi lub mój ukochany miecz oxtail, mogą dodatkowo mieć 3 lub 4, ze względu na o wiele mniejszą różnorodność, jeśli lubisz te bronie. Najszybszym sposobem na powalenie danej osoby jest wybranie stylu walki, który jest lepszy od jej stylu walki i obniżenie jej Ki, aż będzie oszołomiona i będzie się kulić, a stamtąd możesz zadać trafienie krytyczne, które zadaje mnóstwo obrażeń.

Jak pobrać i zainstalować Rise of the Ronin na PC?

 1. Kliknij przycisk Download.
 2. Zostaniesz przekierowany do instalatora gry.
 3. Postępuj zgodnie z instrukcjami podczas instalacji.
 4. Po zakończeniu instalacji gry. Na pulpicie zostanie utworzony skrót.
 5. Możesz teraz uruchomić grę na PC.

Wymagania Systemowe Gry.

Minimalne wymagania sprzętowe Rise of the Ronin na PC:

 • Karta graficzna: NVIDIA GeForce GTX 780
 • Procesor: Intel Core i5-2500K
 • PAMIĘĆ RAM: 8 GB RAM
 • Rozmiar pliku: 80 GB
 • System operacyjny: Windows 10 64-bit

Rekomendowane wymagania sprzętowe Rise of the Ronin na PC:

 • Karta graficzna: NVIDIA GeForce RTX 3050
 • Procesor: Intel Core i7-4770K
 • PAMIĘĆ RAM: 16 GB RAM
 • Rozmiar pliku: 80 GB
 • System operacyjny: Windows 10/11 64-bit
Marcin Sobieraj

Jestem pasjonatem gier. I uwielbiam o nich pisać. Robię to od wielu lat i nie wyobrażam sobie lepszego miejsca, w którym mógłbym dać upust swoim instynktom, niż tutaj, w pobierajgry.com. I będę to robił tak długo, jak ludzie, którzy nas czytają, będą nam ufać.

Related posts

TopSpin 2k25 Pobierz za darmo pełna wersje gry PL

Marcin Sobieraj

Minecraft Pobierz za darmo pełna wersje gry PL

Marcin Sobieraj

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy