Image default
Uncategorized

TopSpin 2k25 Pobierz za darmo pełna wersje gry PL

Od samego początku TopSpin 2K25 za darmo ma wszystkie elementy można oczekiwać od najnowocześniejszego symulatora sportowego. Wszystkie ważne stadiony i mistrzostwa są tutaj – chociaż środowiska gry są najlepiej unikalne, w przeciwieństwie do pięknych teatrów fotorealizmu, na które liczyliśmy od EA Sports. W składzie jest 25 znanych entuzjastów gier, od Emmy Raducanu po Andre Agassiego.

TopSpin 2k25 Pobierz za darmo pełna wersje gry PL

TopSpin 2k25 Pobierz za darmo

Są to sporty, które do tej pory były jedynie sporadycznie dobrze obsługiwane przez gry wideo. Pojawia się niesamowita, maksymalnie krytyczna kolekcja, składająca się z Pete’a Samprasa, Virtua Tennis lub Smash Court, ale często liczymy na to, że faworyci vintage się ukłonią, Super Tennis. Minęło 13 lat od premiery TopSpin 4, a tytuł ten jest uważany za tak rzeczywistą symulację gry, że ludzie szukają kopii do dziś. Ale najprawdopodobniej już nie:

TopSpin 2k25 za darmo

2K Games w końcu wyprodukowało grę

Nie jest to już duży wybór, a niesamowitość podobieństw jest różna, ale jest wystarczająca, a 2K Games twierdzi, że w przyszłości będzie przesyłać więcej. To, co po prostu się liczy, to kierunek, w którym podąża sala sądowa, a to jest wyjątkowe. System zarządzania jest złożony, ale dodatkowo dostępny, przyciski joypada zapewniają prawo wejścia do opcji płaskich, slice, lob, topspin i dropshot, podczas gdy energia jest kontrolowana za pomocą sposobu przedłużania wciśniętego przycisku.

W TopSpin 2k25 na PC wyczucie czasu i pozycjonowanie są niezbędnymi umiejętnościami. Nie jest to udane przedsięwzięcie w stylu Mario Tennis, a oddanie strzału zbyt wcześnie lub zbyt późno spowoduje, że wpadnie on do Internetu, wbije się w górne trybuny lub zapewni alternatywnemu uczestnikowi łatwe zniszczenie. W tym samym czasie stale zastanawiasz się, w którym miejscu na korcie znajduje się twój zawodnik w stosunku do strzału, który zamierzasz wykonać.

Każde wydarzenie i wyjątkowa okazja

Możliwy powrót od przeciwnika jest bardziej stresujący dzięki przydatnemu zasobowi wspaniałej fizyki gracza, która replikuje pozycję ciężaru i pęd ramy z rozproszoną dokładnością. Jesteś bardzo zadowolony z tego strzału z wyskoku? Powodzenia w powrocie do linii bazowej, aby Serena Williams mogła wrócić.

Dla entuzjastów gier przyzwyczajonych do bardziej instynktownego doświadczenia Virtua Tennis lub wybaczającej hojności Mario Tennis, wcześniej może pojawić się niepokojąca krzywa nauki. Podkreśla to obecność TopSpin Academy, intensywnego trybu lekcji, który stopniowo prowadzi gracza od prostych uderzeń po ziemi do doskonałych technik serwowania i technik poszczególnych graczy. Samodzielna nauka timingu zajmie kilka godzin gry.

TopSpin 2k25 Pobierz na pc

Nie chcesz się zbytnio wysilać

Grasz ze znajomymi w nietypowe uderzenia, jednak jeśli chcesz rozwijać się w trybie kariery lub grać online w opozycji do ludzkich przeciwników, lepiej uderzać z odpowiednim lub najlepszym wyczuciem czasu przez co najmniej siedemdziesiąt pięć% czasu. Ale to jest trudność pierwszej klasy. 2K Games stworzyło grę, która wydaje się być prawdziwą symulacją, pod względem szeregu opcji taktycznych dostępnych w każdej sekundzie i potrzeb, jakie stawia przed uczestnikami.

Ukończenie TopSpin Academy naprawdę nauczyło mnie wielu rzeczy o prawdziwych technikach tenisowych i o tym, jak doświadczeni gracze zmieniają swoje wykorzystanie linii bazowej i gry w sieci. Wirtualne zagraniczne pieniądze stały się najprawdopodobniej po prostu koncepcją zapisaną w wymarzonym magazynie 2K w tym samym czasie, gdy TopSpin 4 został wydany w 2011 roku, ale rozważa się pojawienie się domyślnych zagranicznych pieniędzy na transakcje w grze w solidnych sportowych grach wideo 2K i podnosi swoją nieprzyjemną głowę tutaj w TopSpin 2K25 pobierz PC.

Jak pobrać i zainstalować TopSpin 2k25 na PC?

 1. Kliknij przycisk Download.
 2. Zostaniesz przekierowany do instalatora gry.
 3. Postępuj zgodnie z instrukcjami podczas instalacji.
 4. Po zakończeniu instalacji gry. Na pulpicie zostanie utworzony skrót.
 5. Możesz teraz uruchomić grę na PC.

Wymagania Systemowe Gry.

Minimalne wymagania sprzętowe TopSpin 2k25 na PC:

 • Karta graficzna: NVIDIA GTX 1060 6 GB
 • Procesor: Intel Core i5-2550K @ 3.4 GHz
 • PAMIĘĆ RAM: 8 GB RAM
 • Rozmiar pliku: 30 GB
 • System operacyjny: Windows 10 64-bit, Windows 11 64-bit

Rekomendowane wymagania sprzętowe TopSpin 2k25 na PC:

 • Karta graficzna: NVIDIA RTX 2060
 • Procesor: Intel Core i5-4430 @ 3.0 GHz
 • PAMIĘĆ RAM: 8 GB RAM
 • Rozmiar pliku: 30 GB
 • System operacyjny: Windows 10 64-bit, Windows 11 64-bit
Marcin Sobieraj

Jestem pasjonatem gier. I uwielbiam o nich pisać. Robię to od wielu lat i nie wyobrażam sobie lepszego miejsca, w którym mógłbym dać upust swoim instynktom, niż tutaj, w pobierajgry.com. I będę to robił tak długo, jak ludzie, którzy nas czytają, będą nam ufać.

Related posts

Rise of the Ronin Pobierz za darmo pełna wersje gry PL

Marcin Sobieraj

Minecraft Pobierz za darmo pełna wersje gry PL

Marcin Sobieraj

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy